Respublikinis švietimo įstaigų priešmokyklinio amžiaus ugdytinių STEAM projektas „BITĖ LIETUVOJ”

BiteMokytoja Jūratė Bimbienė su „Riešutukų” grupės ugdytiniu ADRIJU VAITKUMI dalyvavo respublikiniame STEAM projekte „Bitė Lietuvoj”. Projektas skirtas Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė” veiklos 45-mečiui paminėti. Projekto tikslas – skatinti priešmokyklinio amžiaus ugdytinius domėtis savo šalies istorija, vietovėmis, kultūra, papročiais, tradicijomis ir dalintis įgytomis žiniomis apie skirtingus Lietuvos miestus su kitomis įstaigomis.
Projektas buvo vykdomas trimis etapais:
I etapas -pasigaminti BITUTĘ, naudojant įvairias STEAM priemones bei medžiagas;
II etapas – rinkti informaciją apie pasirinktą miestą, jo objektus, kultūrą, papročius, tradicijas;
III etapas – konferencija „Bitė Lietuvoj”.
Šiandien vyko virtuali konferencija. Prieš konferenciją buvo atsiųsta bitutė ir Lietuvos žemėlapis, kuris buvo naudojamas konferencijos metu. Žemėlapyje vaikai skanavo QR kodus ir sužinojo, kokia raidė paslėpta. Raides surašė į žodį. Per virtualaus susitikimo „Zoom” programą 11 dalyvių dalinosi pranešimais. Adrijus skaitė pranešimą „Susipažinkime su Kelme”. Po pranešimų visi dalyviai dalyvavo „Kahoot” interaktyviame žaidime.
Didžiuojamės ADRIJUMI už puikų pasirodymą. Labai gerai pristatė savo gimtąjį miestą.
Ačiū tau, ADRIJAU, už norą dalyvauti ir pristatyti Kelmę!