Kovo 11-osios minėjimas

1Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aurelija Butkuvienė, Reda Leščiauskienė ir Inga Rezeckienė, sutelkė Kelmės lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenę Kovo 11-osios minėjimui.

Kokia nuostabi, Lietuva esi,
Tu tokia trapi, bet dvasia didi.
❤️Tad išsaugokim ateities kartoms,
     Ką mylėjo ir už ką kovojo mūsų protėviai kartu.
Kelmės lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“ kovo 1-18 dienomis vyksta paroda ,,Apjuoskime darželį kūrybiniais darbeliais“. Vaikai pasirinktomis technikomis piešė, aplikavo, dekoravo savo gimtinę Lietuvą. 124 kūrybiniai darbeliai puošia Kelmės lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ pagrindinio įėjimo tvorą. Kviečiame visus pasidžiaugti 124 kūrybiniais vaikų darbeliais.
Daugiau galite pamatyti čia:

Vaizdas_2

Kovo 12-tą dieną vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Džiaugdamiesi, kad esame laisvi ir pasipuošę trijų spalvų akcentais, balionais ir vėliavėlėmis rinkosi lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė. Visi sustoję ratu, kartu su meninio ugdymo pedagoge Dalia Dargiene, nuoširdžiai giedojo Lietuvos valstybės himną, dainavo dainas apie Lietuvą. Visi Kovo 11-osios minėjimo dalyviai buvo pakviesti keliauti į ,,Laisvės žygį“. Visus lydėjo džiugi nuotaika.
Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas ir ,,Laisvės žygis“: