„Rudenėlis“ su miško žvėreliais

2019-110-24 Kelmės lopšelio-darželio vaikus aplankė „Rudenėlis“ su miško žvėreliais. 2

Vaikai svečių laukė su gera nuotaika, pasipuošę rudeniškais atributais. Vieni deklamavo, kiti šoko ir dainavo, treti pasakojo, dar kiti atsakinėjo į miško žvėreliams iškilusius klausimus. Daug sužinojome apie rudeninius vaisius, daržoves, riešutus bei grybus. Visiems buvo linksma.
„Rudenėlis“ atsidėkodamas vaikus apdovanojo skaniausiomis rudens vaišėmis.

Šventę organizavo ir vedė mokytojos Roma Kančauskienė, Snieguolė Petrauskienė, Vilma Čilinskienė, Dalia Dargienė.

Akcija „Duok leteną – aš tavo draugas…“

1 Akcija beglobiams gyvūnams „Duok leteną – aš tavo draugas…“ Gyvūnai – mūsų draugai, gyvenantys šalia, atiduodantys žmogui savo meilę, šilumą ir ištikimybę. Deja, ne visi gyvūnai turi juos mylinčius ir globojančius šeimininkus… Spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų diena, todėl norėdami daugiau dėmesio skirti gyvūnams, Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė kartu su Kelmės Žemaitės viešosios bibliotekos vaikų erdvės darbuotojomis, spalio 1- 11 dienomis organizavo akciją.„Duok leteną – aš tavo draugas“.

Projektas „Žaidimų laukas“

Kelmė2s lopšelis-daželis „Ąžuoliukas“ dalyvavo respublikiniame projekte „Žaidimų laukas“. Projekte dalyvavo daugiau nei 100 vaikų. Projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką ir kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.
Taigi organizavome žaismingą-kūrybišką vaikų užimtumą lauke. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, atsiskleidė jų socialinė ir meninė patirtis, patyrė kūrimo džiaugsmą, atsiskleidė kiekvieno individualūs kūrybiniai gebėjimai. Buvo linksma.