Erasmus+ „Senojo vėžlio lobynas“

L/d „Ąžuoliukas“ šiais metais dalyvauja naujame Erasmus+, strateginės partnerystės mokykliniam lavinimui, bendradarbiavimui inovacijomis ir keitimuisi gerąja patirtimi tarptautiniame projekte „Senojo vėžlio lobynas“.
Šio, naujojo projekto pagrindinė idėja yra mokyti vaikus pagrindinių komercinių ir finansinių žinių bei idėjų, įtraukiant istorinę šalies raidą, jos ekonominę plėtrą ir pragyvenimo šaltinius, o taip pat visus veiksnius vaikams pateikti tinkamiausiu būdu – pasakojimais.

sn2 OTTT-logo-new erika2 Continue reading

„Atmintis gyva, nes liudija“

Šiais metais jau dvyliktą kartą Lietuvoje vyko pilietinė iniciatyva, kurios metu prisimename 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Šiame paminėjime, kaip ir kasmet dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio vaikučiai kartu su auklėtojomis ir visa darželio bendruomene.

,,Adventas rimtis gamtoje ir laikas pabūti kartu…‘‘

Adventas – prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis. Šiuo metu krikščionys ruošiasi didžiausiai šventei – kūdikėlio Jėzaus gimimui- Kalėdoms.
Užbaigus pagrindinius, planinius besibaigiančių metų darbus, labai tinkamas laikas juos apmąstyti ir įvertinti, pasvarstyti apie ateinančių planus, pagalvoti, ką reikėtų savo gyvenime patobulinti, kokias savo gerąsias ypatybes puoselėti, o kokių vertėtų atsisakyti.

11   10   16