Projektinė veikla „Vėžliukas keliauja“

1L/d „Ąžuoliukas“ kovo 18-22 d. buvo vykdoma tarptautinio projekto ERASMUS+ įgyvendinimo veikla „Vėžliukas keliauja“, kurios pagrindinis tikslas buvo supažindinti su šalimis-partnerėmis.

Vaikams jau pažįstamas pagrindinis projekto („Senasis vėžlio lobynas“) personažas Vėžliukas, keliaudamas po visas 7 Europos šalis (Bulgarija, Rumunija, Lietuva, Kroatija, Graikija, Portugalija ir Italija), supažindino su šalių geografine padėtimi žemėlapyje, jų valstybinėmis vėliavomis bei įžymiais objektais. Veiklos metu auklėtiniai ne tik susipažino su valstybėmis, bet ir kūrybiškai piešė įžymius objektus. Vėliau buvo parengta piešinių parodėlė lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“.

Tarptautinis projektas Erasmus+ „Senojo vėžlio lobynas“

vėžliuko logoKelmės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ nuo 2018 m. lapkričio mėnesio dalyvauja tarptautiniame projekte Erasmus+ bendradarbiavimui inovacijomis ir keitimuisi gerąja patirtimi „Senojo vėžlio lobynas“. Įžanginė konferencija įvyko Bulgarijoje Ruse mieste praėjusių metų lapkričio mėnesį, kurioje 7 šalių projekto dalyviai buvo supažindinti su projekto tikslais ir uždaviniais bei tikėtinu rezultatu.

Šimtmečio vaikai – 2019

Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinė „Pelėdžiukų“ grupė, mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Snieguolė Petrauskienė, dalyvauja respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų loginio  mąstymo edukaciniame projekte „Šimtmečio vaikai 2019“.

Projektą organizuoja Vilniaus lopšelis-darželis „Gandriukas“.

151

Socialinės atsakomybės projektas „IKI Sodinčius“

55945054_355616171962088_722910010291519488_n     55730899_266811737576219_9059834663069024256_n

„IKI Sodinčius“ – tai prekybos tinklo „IKI“ socialinės atsakomybės projektas, skirtas gilinti vaikų žinias apie vaisius ir daržoves, nuo ankstyvos vaikystės skiepijant sveikos mitybos įpročius. Šiuo projektu siekiama vaikams laiku suteikti žinių, kurios ilgainiui formuotų tinkamą mitybą ir sveiką gyvenimo būdą. Geriau pažinę ir susidraugavę su įvairiausiais vaisiais ir daržovėmis, Lietuvos vaikai augs sveikesni, stipresni ir žvalesni. Continue reading

Kai aš mažas buvau

Glaudus tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas – vienas svarbiausių darželio bruožų. Juk be intensyvaus bendradarbiavimo ir partnerystės su tėvais darželis, kaip ugdymo įstaiga, galiausiai neatliks savo misijos – neužtikrins kokybiško vaiko ugdymo(si). Tik keičiantis ir dalijantis žiniomis apie vaiko patirtį, aplinką, gyvenimą, tarpusavyje derinant ugdymo tikslus ir praktiką galima užtikrinti šeimyninio ir institucinio ugdymo dermę ir tęstinumą.
Priešmokyklinė „Pelėdžiukų“ grupė stengiasi bendradarbiauti su grupės vaikų tėvais, turi tradiciją kviestis šeimos narius bendrai ugdymo veiklai.

Be Patyčių

Kovo 18-22 d. vyko savaitė „Be patyčių“. Savaitę pradėjome komplimentais. Mokėmės pagirti vieni kitus ir supratome kaip smagu yra išgirsti komplimentą. Dalinomės mandagiais žodeliais, apsikabinimais, draugavome ir darėme gerus darbelius. Visą savaitę vyko užsiėmimai su soc. pedagoge Dovile Tamašauske patyčių tema. Savaitę užbaigėme pasipuošę strazdanėlėmis. Mes visi skirtingi ir patyčios ne mūsų draugas.

PATYČIOS GALI IR TURI LIAUTIS!

2

„Lietuvos mažųjų žaidynių“ II-asis etapas

1

Kovo 13 d. Kelmės “Aukuro” pagr. mokykloje įvyko “Lietuvos mažųjų” žaidynių” II-asis etapas. Jį organizavo Kelmės lopšelio-darželio „Kūlverstuko” pedagogų komanda.
Antrajame etape dalyvavo vaikai iš Liolių, Užvenčio, Tytuvėnų, Kelmės darželių. Mūsų įstaigą atstovavo šešių vaikų komanda: Emilija („Kiškučių” gr.), Rugilė, Kristupas, Deilas, Jokūbas („Drugelių” gr.), Emilija („Giliukų” gr.). Vaikus į žaidynes lydėjo mokytojai Reda M., Mindaugas, Jūratė.

Jūratė Bimbienė