Mūsų ištikimieji draugai

Kovo 17-21 dienomis ,,Meškučių“ grupės vaikai piešė, aplikavo savo mylimiausius draugus-augintinius. Jie klausėsi pasakojimų apie Triušiuką, mokėsi eilėraščių apie gyvūnėlius, dainavo daineles ,,Aš turiu Sargiuką“, ,,Raina katytė“. Vyko augintinių nuotraukų parodėlė. Vaikai su nekantrumu laukė dienos, kada galės į grupę atsinešti savo mylimiausią draugą-augintinį ir visi kartu pasidžiaugti.

Continue reading

Kviečiame dalyvauti

Kviečiame visus tėvelius ir vaikučius kurti eilėraščius, pasakas, piešti piešinius, daryti iš antrinių žaliavų mašinų modelius, gatvės maketus saugaus eismo tema „Mažos mašinėlės man labai patinka“.

Kovo   13-24 d. laukiame Jūsų darbelių.

Etninis sambūris „Liaudies juostą pinam iš šokių ir dainų“, skirtas kovo 11-osios paminėjimui

Mūsų šalis turi istoriją, praeitį, kuria galime ir privalome didžiuotis.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena buvo paminėta ir lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“. Kovo 10 dieną visų grupių vaikai su auklėtojomis susirinko į etninį sambūrį ,,Liaudies juostą pinam iš šokių ir dainų“, kurį vedė vyresn. auklėtojos Jūratė Bimbienė, Reda Jurgėlienė ir meninio ugdymo vadovė Dalia Dargienė. Continue reading

Atšvaitų savaitė ,,Su atšvaitu esu matomas, todėl saugus“

Vasario 24-28  dienomis lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“ vyko atšvaitų savaitė ,,Su atšvaitu esu matomas, todėl saugus“ . Visą savaitę su vaikais buvo kalbama apie atšvaitus. Jie klausėsi grožinių kūrinių apie  saugų eismą ir atšvaitus. Atliko tiriamąjį darbą – ar žmonės Kelmės gatvėse ir lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“ turi atšvaitus. Vaikus aplankė policijos pareigūnai ir policijos draugas šuniukas Amsis. Kelmės policijos poskyryje vaikai aplankė policijos muziejų, ten pamatė Lietuvos ir užsienio valstybių uniformas , žiūrėjo policijos draugo Amsio filmukus. Patirtus įspūdžius vaikai atliepė meninėje veikloje , o savo kūrinius padovanojo policijos pareigūnams, atvykusiems su policijos automobiliu į  lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ kiemą. Pareigūnai padovanojo vaikams knygeles apie saugų eismą ,, Žaisk, prisimink, mokykis“.   Continue reading

Dėmesio!

  •  Kelmės lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ nuo kovo 3 d, organizuojamas iki 4 val. trukmės ugdymas, integruojant vaikus į ikimokyklinio ugdymo grupes. Ugdymas nemokamas.
  •  Nuo 2014-09-01, atsižvelgiant į tėvų pageidavimus, vaikai bus lavinami neformalaus ugdymo užsiėmimuose.