Projektas „Seku, seku pasaką“

0Š. m. gegužės 22-31 d. „Žirniukų“ grupės vaikai gyveno tikrame pasakų pasaulyje. Dvi savaites grupės auklėtoja Sonata Samuilienė ir logopedė Ginta Visockė vykdė veiklas pagal projektą „Seku, seku pasaką“.

Pedagogės priminė, kokia pasakų reikšmė formuojant asmenybę, kaip svarbu vaikus nuo mažens skatinti domėtis knygomis, ugdyti joms meilę ir pagarbą. Džiaugiamės tėveliais, kurie palaikė šią idėją, atnešė į grupę mėgstamiausią savo vaiko pasakos knygutę bei nupieštą bendrą piešinį.

Continue reading

eTwinning projektas „Išdykusios spalvos, kurios nori draugauti-Naughty colors that want to be friends“

     1

    Mokytoja Edita Kvedaravičienė iš Alytaus lopšelio/darželio „Linelis“ inicijavo eTwinning projekto  „Išdykusios spalvos, kurios nori draugauti-Naughty colors that want to be friends“ sukūrimą ir pakvietė mokytoją Jūratę Bimbienę tapti šio projekto kūrėja. Abi mokytojos yra šio projekto administratorės. Continue reading

Popietė ,,Kalbos skrynelę pravėrus”

4 Gegužės 17 d. lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas” priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko popietė ,,Kalbos skrynelę pravėrus”. Popietę organizavusios logopedės Ginta ir Dovilė renginio metu kalbėjo apie kalbos grožį ir reikšmę, skatino mažuosius bendrauti ir bendradarbiauti, lavino rišliosios kalbos įgūdžius, aktyvino kūrybinę saviraišką.

Continue reading

Erasmus+ projekto internetinis susitikimas

vėžliuko logoGegužės 14 d. priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai (mok. metod. Snieguolė Petrauskienė) kartu su projektų vadove Lina Maziliauskiene dalyvavo internetiniame susitikime su šalimis, kurios dalyvauja Erasmus+ tarptautiniame projekte „Senojo vėžlio lobynas“. Prisijungė 7 šalys – Lietuva, Graikija, Rumunija, Italija, Portugalija, Kroatija ir Bulgarija.

Continue reading

Judėjimo ir šokio karštinė

   60084420_686348905145772_4872284112594927616_n   60471752_853624958320688_2801640693695512576_n
   Gegužės 10 d. (penktadienį) „Nykštukų“ ir „Riešutukų“ grupių vaikai su mokytojomis Reda, Jūrate, Dalia dalyvavo šokio ir judesio dienoje “Judėjimo ir šokio karštinė”, kuri vyko Laisvės gynėjų aikštėje. Renginį organizavo Kelmės Visuomenės sveikatos biuras, Jovita Žakarienė ir Kelmės švietimo, kultūros ir sporto skyrius. Continue reading

Vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ gegužės 9 d. apsilankė sveikatos priežiūros specialistė Lina Andrijauskienė kartu su 4 klasės mokine Ema Tverijonaite. Mergaitė paskaitė savo sukurtą pasakaitę apie dantukus ir jų priešą Ėduoniuką. Po to šoko dantukų šokį, parodė kaip teisingai valyti dantukus.

1 2 3