Nuotolinis edukacijų ciklas „Žaliasis raštingumas“

6Kelmės lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ priešmokyklinė „Pelėdžiukų“ grupė keturias savaites dalyvavo didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos Lietuvoje „Žaliasis taškas“ nemokamų nuotolinių edukacijų cikle „Žaliasis raštingumas“, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga! “ „Pelėdžiukai“ dalyvavo organizuojamoje „Žaliojo raštingumo“ paskaitoje, gaminome kalėdines dekoracijas, žaisliukus, advento kalendorių. Dirbtuvių metu skatinome vaikus naudoti tik antrines žaliavas. Neturint vienos ar kitos priemonės ją drąsiai pakeisti tuo, ką randame namuose ar grupėje, į darbelius žiūrėti lanksčiai ir tausoti planetą.