Akcija „Aš ir mano augintinis“

AKCIJA MANO AUGINTINISŠ. m. gegužės 9-14 dienomis Kelmės lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ buvo organizuojama akcija „Aš ir mano augintinis“. Per šią savaitę vaikai susipažino su naminiais augintiniais, jų įvairove, charakterio savybėmis. Vyko pokalbiai apie šių gyvūnų priežiūrą, rūpinimąsi. Ugdymo įstaigos auklėtiniai atliko įvairias užduotėles: piešė, lipdė, aplikavo, gamino gyvūnėlius. Akciją užbaigė darželio ugdytinių atsineštų keturkojų apsilankymas grupėse. Vaikai džiaugėsi atsineštais gyvūnais ir paukščiais: papūga, jūros kiaulytėmis, šuniukais, triušiukais, žiurkėnais, katytėmis. Jie pristatė grupės draugams savo augintinius. Taip vaikai skatinami laisvai bendrauti, mokytis viešo kalbėjimo ir drąsos. Augintinis ugdo vaikų atsakomybės jausmą, rūpestingumą, kantrybę. Naminis gyvūnas skatina geriau suprasti šalia esantį. Rūpindamasis, kad šuniukas, kačiukas ar jūros kiaulytė būtų pamaitinti, tvarkydamas jų tualetą ar narvelį, vaikas išmoksta rūpintis kitu, jausti pareigą ir atsakomybę. Augintinis vaikui suteikia draugystę bei gerų emocijų. Naminis gyvūnas gali būti puikus draugas, kuris pralinksmina, nukreipia dėmesį nuo negatyvių dalykų, moko dalintis. Džiaugiamės, kad ši akcija suteikė ne tik džiugių emocijų, bet ir žinių apie augintinius.

Dėkojame visiems, kurie atsinešė į darželį savo gyvūnėlius ir pradžiugino tiek mažus, tiek didelius.

Organizavo mokytojos Vaida Demikė, Inga Rezeckiene ir Žydrūnė Karvelienė.

G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9D1 D3 D4 D6 D7 D8 D9jpg D10 D11 D12 D13