RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „VELYKINIS SVEIKINIMAS “

1Paroda, skirta artėjančiai pavasario šventei – Šv. Velykom.
Vaikai savo darbeliais nori priminti, kad nuoširdžiu ir spalvingu popieriniu atviruku galima sveikinti gimines ir draugus, linkint jiems laimės.
Vaikų kurtuose Velykiniuose atvirukuose vaizduojami margučiai, viščiukai, kiškučiai, pavasarinės gėlės, primins mus apie bundantį pavasarį ir artėjančią gražiausią pavasario šventę.
Parodoje dalyvauja Kelmės, Tytuvėnų, Ariogalos, Raseinių, Kauno, Panevėžio, Akmenės, Radviliškio, Vilniaus, Pakruojo, Joniškio, Švenčionių ir Liepalingio ugdymo įstaigų atstovai. Gavome apie 50 kūrybinių darbų. Visiems dėkojame už dalyvavimą.

Parodą organizuoja: Kelmės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ .

Atsakingi asmenys: vyresnioji mokytoja Aušra Narbutienė ir mokytoja Aurelija Butkuvienė.