Popietė ,,Kalbos skrynelę pravėrus”

4 Gegužės 17 d. lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas” priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko popietė ,,Kalbos skrynelę pravėrus”. Popietę organizavusios logopedės Ginta ir Dovilė renginio metu kalbėjo apie kalbos grožį ir reikšmę, skatino mažuosius bendrauti ir bendradarbiauti, lavino rišliosios kalbos įgūdžius, aktyvino kūrybinę saviraišką.

Atidarius kalbos skrynelę, ,,Pelėdžiukų” ir ,,Riešutukų” grupių vaikų laukė daugybė netikėtumų.  Jie išbandė dėmesio reikalaujančias klausymo užduotis, suko galveles dėliodami paveikslėlių serijas, kurdami pasakojimus, ieškodami pabirusių žodelių, miklino pirštukus lankstydami  raides, nuotaikingai minė mįsles ir sprendė kryžiažodį.

Popietę vainikavo malonūs prizai ir logopedžių palinkėjimai būsimiems pirmokams – mylėti ir puoselėti savo gimtąją kalbą, patį brangiausią mūsų tautos lobį.

20190517_091055 20190517_091612 20190517_103654

Logopedės Ginta Visockė ir Dovilė Griciūtė