PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

1Kovo 20 d. minime PASAULINĘ ŽEMĖS DIENĄ. Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,NYKŠTUKAI“ ugdytiniai su mokytoja Reda Mačiūne dalyvavo edukacijoje ,,SAUGAU ŽEMĘ“. Aptarė ir ieškojo tinkamų būdų išsaugoti Žemę, mokėsi tvarumo paslapčių – išaugtus marškinėlius puošė ŽEMĖS atspaudu. Ugdytinių darbeliai bus eksponuojami respublikiniuose ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektuose ,,Kuriu planetą – Žemę“ ir ,,Prikelti antram gyvenimui“.

SAUGOME ŽEMĘ! Continue reading

Priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės išvyka

1_Š. m. kovo 19 d. priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai ir jų mokytoja Snieguolė Petrauskienė lankėsi „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje ir mokyklos bibliotekoje. Čia vaikai sužinojo, kad knygeles galima ne tik nusipirkti, bet ir pasiskolinti, susipažino su knygų svarba ir skaitymo nauda. Prisiminė savo skaitytas knygeles. Pažiūrėję filmuką sužinojo, kaip elgtis su knygelėmis ir jas saugoti. Spalvino pasakų veikėjus, kūrė „Pelėdžiukų“ piešinių knygelę. Visi bibliotekininkės Jurgitos apdovanoti ir pilni įspūdžių grįžo į darželį.