Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų sambūrio „Ąžuolynas” metodinis-praktinis forumas

2Balandžio 25 d. direktorė Dalia Gedminienė, pavaduotoja Reda Mažonavičienė, mokytojos Vaida Demikė ir Jūratė Bimbienė Vilkaviškio Paežerių dvare dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų sambūrio Ąžuolynas” metodiniame-praktiniame forume „Įstaigos kultūros ir tradicijų raiška vaikų ugdymosi kontekstuose”. Forumą organizavo Vilkaviškio r. Kybartų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“.
Forumo tikslas – pasidalinti patirtimi apie kultūros ir tradicijų raišką vaikų ugdymosi kontekstuose.
Atvyko pedagogės iš Kretingos, Šilutės, Klaipėdos, Marijampolės, Tauragės, Palangos lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“.
Forumo svečius muzikiniu pasirodymu pasveikino Vilkaviškio r. Kybartų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai, direktorė Ineta Grudzinskaitė. Mokytojas Aurelijus Viliušas pristatė Kybartų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ ir skaitė pranešimą „Įstaigos kultūra kaip ugdomasis kontekstas”. Po pranešimo forumo dalyviai praktiškai išbandė metodus: „Vertybių išgryninimas” ir „Gyvenimo vertybių parduotuvė”. Vėliau dalyvavo edukacijoje „Tas sviestelio gardumas”.
Forumo pabaigoje sambūrio „Ąžuolynas” pirmininkė Zita Domarkienė (Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” direktorė) padėkojo forumo organizatoriams, įteikė padėką ir draugystės dovaną. Buvo nuspręsta kitais metais aštuntąjį „Ąžuolyno“ sambūrį organizuoti Marijampolės lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“.