Atnaujintos l/d ,,Ąžuoliukas“ lauko bei vidaus erdvės

MixCollageKelmės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ vėl atsinaujina savo lauko bei vidaus erdves! Norime su visais pasidalinti bei pasidžiaugti, kad nuolat stengiamės, kad būtų atnaujinama mūsų lopšelio-darželio vidaus bei lauko erdvių aplinka. Praeitą savaitę sporto ir aktų salėse sumontuoti kūno kultūros priemonėms bei muzikos instrumentams sutalpinti skirti baldai, kurie buvo suprojektuoti specialiai tam, kad vaikai salėse turėtų kuo daugiau vietos laisvam judėjimui. O šiandien, t.y. kovo 21 d., vyksta lauko erdvių darbai – įmontuojami nauji suoleliai prieš neseniai pastatytą lauko sceną bei keičiami suoleliai grupių žaidimų aikštelėse. Kartu su kolektyvu nuoširdžiai džiaugiamės, kad kiekviena grupė, ypatingai prasidėjus šiltajam laikotarpiui, turi gražią lauko aplinką bei smagias, nenuobodžias aikšteles, kuriose vaikai smagiai leidžia laiką pries pietų poilsį ar vakare, laukdami tėvelių. Tikrai turime iš ko rinktis – lauko muzikos instrumentai, treniruokliai ar įvairiausio dydžio (pagal vaikų amžių) čiuožyklos, čiuožyklėlės (mažiesiems). Sparčiai artėja ir šiltojo laikotarpio lopšelio-darželio renginiai, tokie kaip: priešmokyklinių grupių išleistuvės, akcija, skirta Tarptautinei šokio dienai paminėti, įvairios lauko parodos, šventė „Šventų Velykų stebuklai“ bei, žinoma, kasmetinė šeimos šventė „Gera būt kartu“, įvairios sporto šventės ir t.t. Todėl smagu, kai aplinka lauke estetiška ir pritaikyta vaikų bei tėvelių poreikiams.