Virtuali paroda ,,STEBUKLINGAS GARSŲ IR RAIDŽIŲ TAKELIS“

PaodaKelmės lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ ir Kelmės švietimo pagalbos tarnyba sausio – vasario mėnesiais organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų kurtų metodinių ir mokymo priemonių virtualią parodą ,,STEBUKLINGAS GARSŲ IR RAIDŽIŲ TAKELIS“, siekiant glaudaus bendradarbiavimo tarp šalies pedagogų dalijantis gerąja darbo patirtimi, suteikti galimybę saviraiškai, pozityvios patirties sklaidai, ugdant vaikų sakytinę ir rašytinę kalbą. ​Džiugu, jog parodoje dalyvavo virš 400 dalyvių iš visos Lietuvos, daugiau nei 200 pedagogų pristatė savo kurtas metodines ir mokymo priemones, lavinančias vaikų kalbą, padedančias pažinti stebuklingą garsų ir raidžių pasaulį. ​Parodą koordinavo Kelmės lopšelio-darželio pedagogės Reda Mačiūnė ir Jūratė Bimbienė, Kelmės švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Edita Dzvankauskienė.

Parodą apžiūrėti galite čia:

Vaizdas1

Vaizdas2