Svečiuose pėstininkų kopos savanoris

0Artėjant Vasario 16-ąjai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ikimokyklinės grupės „Darbštuoliukai“ ugdytinius š. m. sausio 30 d. aplankė KAPS Krašto apsaugos savanorių pajėgų 605 pėstininkų kopos savanoris Martinas Vaišvilas. Vaikams labai patiko su kariuomene susiję dalykai: įranga, drabužiai, įvairūs ginklai, rikiuotė, žygiavimas, pagarbos atidavimas, įdomi ir iššūkių pilna dienotvarkė. Šiuo susitikimu vaikai  ugdėsi pilietiškumo jausmą ir meilę Tėvynei.

Svečias vaikams papasakojo, kas yra savanoriai ir ką jie veikia.  Vaikai apžiūrėjo savanorio kuprinę. Pamatė, kokius daiktus savanoris susideda į kuprinę. Ką galėjo pasimatavo, išmėgino. Labiausiai vaikams patiko matuotis savanorio šalmą ir neperšaunamą liemenę.  Atsigulti ant neparšlampamo kilimėlio, kuris reikalui esant gali būti ir neštuvais sužeistam kariui. Taip pat apžiūrėjo ir degustavo savanorio maisto davinį.

Vaikams susitikimas su savanoriu labai patiko ir paliko didžiulį įspūdį.