Seminaras ,,Atrask pilietiškumo mokyklą“

1Š. m. spalio 9 d. Kelmėje lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji Diana Nausėdienė. Šio vizito metu buvo ne tik aplankytos įstaigos ar vietovės, bet vykdoma įvairi švietėjiška veikla, kurias vedė didžiulis būrys patarėjų. Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijoje vyko seminaras ,,Atrask pilietiškumo mokyklą“, kurią vedė patarėja Sandra Kundrotė. Įžanginėje kalboje prezidentūros kanclerė Agila Barzdienė pristatė vizitų į regionus reikalingumą, pilietiškumo prasmę. Vėliau Sandra pristatė valstybės pažinimo centrą ir sukurtą internetinę pažinimo ir mokymosi svetainę pilietiškumomokykla.lt.  Šis įrankis, kuriame patalpinta gausi informacija, gali naudoti mokytojai,  neformaliojo ugdymo mokytojai ir visi, kuriems įdomu žinoti, kaip veikia valstybė, kaip reiškiasi pilietiškumas. Svetainės kūrėjai siekia, kad virtuali platforma pilietiskumomokykla.lt sužadins norą ne tik mokytojams kartu su ugdytiniais ar bendraminčiais, bet ir visuomenę tyrinėti joje pateikiamą turinį, išbandyti interaktyviąsias užduotis arba susikurti jas patiems.