Sporto projektas „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“

1Įsibėgėjus naujiems mokslo metams toliau vykdėme sporto projekto „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“ rugsėjo mėnesio veiklas „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“. Per fizinio aktyvumo pratybas vaikai ugdėsi sveikos gyvensenos, aktyvaus gyvenimo ritmą.
Ugdytiniams buvo organizuotos rytinės mankštos lauke „Geros dienos pradžia“, judumo akcija „Diena be automobilio“, aktyvaus pasivaikščiojimo diena (ekskursijos po miesto lankytinas vietas), „Šokių diena“, „Bėgimo diena“, „Įdomiausio žaidimo diena“ , sporto renginys „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“, STEAM veikla „Bemotorės transporto priemonės KITAIP“.
Įgyvendinant veiklas, skirtas judumo savaitei, ugdytiniai sužinojo ir įgijo žinių apie darnaus judumo svarbą organizuojant ir prisidedant prie Europos judumo savaitės – didžiausios pasaulyje tvaraus judėjimo kampanijos, skatinančios rinktis aplinkai draugiškas transporto priemones ir daugiau vaikščioti pėsčiomis. Ugdymo įstaigos bendruomenė buvo skatinama rinktis bemotores transporto priemones, gerinti fizinį aktyvumą, propaguojant sveiką gyvenimo būdą. Įgyvendinant įvairias sportines rungtis, atitinkančias vaikų amžių grupes, buvo aktyvinamas judėjimo noras, mokomasi aktyvaus gyvenimo būdo principų, plėtėsi vaikų žinios ir įgūdžiai sportuojant įvairiose aplinkose, patiriant malonumą ir judėjimo džiaugsmą, stiprinant bendruomeniškumą, darbo komandoje kompetencijas.
Sporto projekto „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“, kurį administruoja Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis, partneris ir veiklų dalyvis – Kelmės lopšelis-darželis „ĄŽUOLIUKAS“.
Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra.