Akcija „Mano mažieji keturkojai draugai“

0Š. m.gegužės 22-26 dienomis Kelmės lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko akcija „Mano mažieji keturkojai draugai“. Savaitės metu, dalyvaudami organizuotose veiklose, lopšelio-darželio vaikai susipažino su naminiais augintiniais, jų įvairove, charakterio savybėmis, priežiūros ypatumais. Veiklų metu atliko įvairias užduotėles: piešė, lipdė, aplikavo, gamino gyvūnėlius, klausėsi pasakų, dainelių apie juos. Ugdytiniai džiaugėsi į grupę atsineštais savo augintiniais, pasakojo apie juos savo draugams. Džiaugiamės, kad šis projektas ugdytiniams suteikė ne tik daug džiugių emocijų, bet ir žinių apie augintinius ir dėkojame visiems dalyvavusiems.

Akciją organizavo mokytojosV. Demikė ir Ž. Karvelienė.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12