Vaikų folklorinių šokių festivalis „Šokim, trypkim, linksmi būkim 2023“

1Š. m gegužės 19 d. Kelmės l/d „Ąžuoliukas“ neformaliojo ugdymo 5-7m. vaikų folkloro grupės ugdytiniai (vadovė Dalia Dargienė) dalyvavo respublikiniame vaikų folklorinių šokių festivalyje „Šokim, trypkim, linksmi būkim 2023“, kuris vyko Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje. Festivalis rengiamas siekiant puoselėti lietuvių folklorinio šokio tradicijas, aktyvinti mokinių saviraišką, teikiančią džiaugsmą ir pasitenkinimą, ugdyti bendravimo kultūrą, skatinti respublikos, regiono, rajono švietimo ir kultūros įstaigų šokių mokytojus ir vadovus propaguoti folklorinį šokį jaunimo tarpe. Gausus dalyvių būrys iš Panevėžio, Šiaulių ir Kelmės miesto bei rajono, Lietuvių liaudies šokių įvairovė, KKC folkloro ansamblio „Taduja“ kapela užtikrino visiems šokėjams puikią nuotaiką. Visi Kolektyvai apdovanoti padėkomis, dovanėlėmis.