„DRAUGIŠKOJI SEU DRAMBLIADA“

0Kovo 10-17 dienomis „Riešutukų“ (mokytojos Jūratė ir Jovita), „Smaližiukų“ (mokytojos Vaida ir Aldona), ,,Meškučių“ (mokytojos Dovilė ir Elena), „Darbštuoliukų (mokytojos Roma ir Aušra) grupių vaikai dalyvauja draugiškoje SEU DRAMBLIADOJE.
VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“ ir Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija jau šeštus metus organizuoja „DRAUGIŠKĄJĄ SEU DRAMBLIADĄ“. 2023 m. Draugiškoji SEU DRAMBLIADA skirta visiems darželiams ir mokykloms: ikimokyklinukams, pradinukams, 5-8 kl. ir 9-12 kl.
Šis renginys sulaukia dėmesio ir jau tampa gražia tradicija!
Renginio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir kartu atliekant bendras užduotis stebėti SEU pažangą.
DRAMBLIADOS uždaviniai:
- renginio metu ugdyti(s) 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą;
- atliekant DRAMBLIADAI skirtas užduotis įtraukti kuo didesnę dalį mokinių;
- įtraukti net tik mokinius, bet ir suteikti galimybę dalyvauti tėvams bei mokytojams;
- pildant refleksijų sąsiuvinius įsivertinti ir stebėti asmeninę bei mokinių pažangą.
Šiais metais DRAMBLIADA prasideda nuo Tarptautinės SEU dienos minėjimo kovo 10 d.
Šiandien grupėse vaikai klausėsi dramblio istorijos! Tuomet aptarė visi kartu. Paskui vaikai piešė po savo vidinį dramblį ir parašė kokią emociją šiuo metu jaučia jų dramblys!