Kaziuko mugė

0Š. m. kovo 1 d. pavasario vėjai su savimi į Kelmės lopšelį-darželį ,,Ąžuoliukas“ atnešė Kaziuko mugę, kupiną besišypsančių vaikų ir suaugusių, pilną įvairiausių prigamintų darbų, darbelių ir skanumynų. Šiai šventei vaikai kartu su mokytojomis ruošėsi iš anksto. Grupėse vyko kūrybinės dirbtuvėlės.Vaikai gamino įvairius darbelius: vėrė karolius, apyrankes, iš gamtinės medžiagos, popieriaus gamino paukštelius, žaisliukus, verbas, sages, gėlių puokšteles, kūrė Kaziuko mugės reklamas. Kiekviena grupė įsirengė, pasipuošė savo prekybos vietą. Šventės dieną vaikai padedami mokytojų ir tėvelių, mugėje pardavinėjo ir pirko įvairius rankdarbius ir saldumynus. Buvo ir tokių, kurie nekantravę valgė, ragavo tuoj pat, kiti pirko lauktuves namiškiams, dalinosi su grupės draugais. Vaikams buvo smagu ne tik parduoti, bet ir spėti įsigyti patinkantį darbelį. Mugėje šurmulys buvo o-ho-ho. Pasibaigus šventei, vaikai džiaugėsi savo pirkiniais, dalinosi įspūdžiais. O grupėse dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika. Per mugę surinktus pinigėlius kiekviena grupė panaudos savo reikmėms ar pramogoms. Norime padėkoti visiems tėveliams, seneliams, kurie prisidėjo prie šios gražios šventės.

Šventę organizavo mokytojos Vaida Demikė, Dovilė Tamašauskė, Žydrūnė Karvelienė ir   neformalaus meninio ugdymo mokytoja Dalia Dargienė.

Vaizdo įrašo nuoroda.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12