Tarptautiniamis projektas ,,Kartu paskaitykime knygelę“

logoKelmės lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ dalyvauja tarptautiniame projekte ,,Kartu paskaitykime knygelę“. Š. m. sausio 24d. ,,Riešutukų“ bei ,,Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai kartu su mokytoja Jūratė Bimbiene ir socialine pedagoge Dovilė Tamašauske lankėsi Kelmės viešojoje bibliotekoje. Vaikai buvo supažindinti su rašytoja Evelina Daciūte, apžiūrėjo jos parašytas knygutes, klausėsi pasakojimo bei žiūrėjo bibliotekos sukurtą filmuką apie vieną iš Evelinos Daciūtės kurtų eilėraščių iš knygelės ,,Paslapčiausia paslaptis“.

Pabaigai vaikai ir patys turėjo galimybę susikurti savo knygelę.

7

Prie šio projekto prisidėjo ir kitos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai ir jų mokytojos. Jie skaitė įvairias knygutes ir jas iliustravo.

13

,,Žirniukai“ skaitė knygą ,,Drambliai ėjo į svečius“ ir ją iliustravo.

1

,,Voveriukų“ grupė skaitė knygą ,,Ševeliūra“ ir ją iliustravo.

2

,,Darbštuoliukai“ skaitė knygelę ,,Kaip šuo ir banginis Vilnių išgelbėjo“ ir ją iliustravo.

3

,,Zuikučiai“ – ,,Drambliai ėjo į svečius“.

4

,,Pelėdžiukai“ – ,,Laimė yra Lapė“.

5

,,Bružėlių“ grupė skaitė eilėraštį ,,Kažkur“ iš knygos „Paslapčiausia paslaptis“.

6

,,Giliukų“ grupė – ,,Laimė yra lapė“.

8

,,Drugelių“ grupė – ,,Drambliai ėjo į svečius“.

9

,,Smaližiukai“ skaitė ,,Pasakojimą apie katiną ir tulpę“.

10

,,Meškučiai“ skaitė eilėraštį ,,Kažkur“ iš knygos ,,Paslapčiausia paslaptis“.

12