Projektas ,,Pirštuką lenkiu – žodelį tariu“.

Jau penkti metai, kaip logopedė Ginta Visockė darželyje vykdo projektą ,,Pirštuką lenkiu – žodelį tariu“.  Projekto vykdomos veiklos skatina ikimokyklinio amžiaus vaikų sakytinės kalbos vystymąsi, lavina smulkiąją motoriką, aktyvina ugdymo proceso dalyvių bendradarbiavimą.

Šį kartą logopedė lankėsi lopšelio-darželio ikimokyklinėje grupėje ,,Darbštuoliukai“. Visi kartu – logopedė, vaikai, mokytojos, tėveliai – keturias savaites aktyviai žaidė pirštukų žaidimus. Smagiai žaisdami žaidimus, derindami pirštukų judesius su sakomu tekstu, vaikai mokėsi susikaupti, išlaikyti dėmesį, lavino atmintį, mąstymą. Sakomi tekstai ugdė gebėjimą klausytis ir suprasti  turinį, pajusti kalbos ritmą,  kūrė teigiamą nuotaiką. Mažieji ne tik žaidė pirštukų žaidimus, bet ir aplikavo, lipdė, kirpo, klausė ir žiūrėjo įrašus.

Įdomiai ir linksmai prabėgo keturios projekto savaitės.

Norime pasidalinti  jų akimirkomis čia.