Kūrybinis projektas „ILIUSTRUOJAME MĮSLĘ“

1Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinė „Pelėdžiukų“ grupė ir jų mokytoja Snieguolė Petrauskienė dalyvauja Respublikiniame kūrybiniame projekte „ILIUSTRUOJAME MĮSLĘ“. Projekto tikslas – padėti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams suvokti metų, mėnesių ir savaičių struktūrą bei tarpusavio ryšius, informaciją perteikiant per smulkiąją tautosaką ir vaizduojant meninės raiškos priemonėmis.Grupės „Pelėdžiukai“ vaikai aptarė smulkiosios tautosakos žanrą – mįsles, drauge jas mokėsi įminti, įsiminti, bandė kurti savas. „Pelėdžiukai“ išanalizavę mįslę „Stovi medis su dvylika šakų, ant kiekvienos šakos po keturis lizdus, kiekviename lizde po septynis vaikus“, aptarė, ką simbolizuoja medis, ką šakos, ką lizdai, ką paukščiukai. Aptarę mįslę vaikai sukūrė erdvinį darbą – Gyvybės medį.
„Pelėdžiukai“ dalyvaudami projekte susipažins su kitų Lietuvos darželių vaikučių darbais, sužinos naujų gudrybių informacijos įsiminimui, lavins mąstymą, kūrybiškumą, pažvelgs į paprastus dalykus kitomis akimis.