Tarptautinis projektas „Green Your Future, Color Your Education“.

Logo_1Nuo šių metų vasario mėn. iki birželio mėn. Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ projektų vadovė Lina Maziliauskienė dalyvavo eTwinning tarptautiniam projekte „Green Your Future, Color Your Education“.  Šio projekto steigėjos – iš Turkijos: Fulya Esen ir iš Vokietijos:  Meike Obermeier – tai mokytojos, iškėlusios pagrindinius projekto veiklos tikslus. Jos skatino Europos ikimokyklinio ugdymo amžiaus vaikus nuo ankstyvo amžiaus mylėti, puoselėti  ir saugoti bei efektyviai išnaudoti savo aplinką ir aplinkos medžiagas. Projekto metu su vaikais vykdėme įvairias veiklas lauke ir dalinomės kūrybinėmis ugdymo idėjomis su projekto partneriais eTwinning platformoje. Tokiu būdu sėmėmės idėjų iš kitų šalių partnerių-mokytojų.

Užbaigiamajame nuotoliniame susitikime, projekto partneriai išsakė savo įspūdžius ir nuomonę apie vykusį projektą.  Nors susitikimas ir nuotolinis, tačiau jautėsi labai draugiška ir bendradarbiaujanti atmosfera. Projekto steigėjos padėkojo už bendradarbiavimą ir paramą įgyvendinant šį projektą įteikdamos projekto dalyvio pažymas.

Įsitraukė į šį projektą mokytojai iš Lenkijos, Lietuvos, Rumunijos, Serbijos, Turkijos ir Vokietijos.

FUTURE1Tree paint1 Letter U Skaidrė1 Lina Maziliauskienė_eTwinning Day_ Lina Maziliauskienė_Playing Day