Tėvai „Pelėdžiukų“ grupėje

1

Priešmokyklnėje „Pelėdžiukų“ grupėje vaikai džiaugiasi matydami savo  mamytes kasdienėse veiklose. Tokių veiklų metu vaikai mokosi bendrauti su suaugusiais, artimiau susipažįsta su draugo šeima. Tėveliai, vedantys vaikams užsiėmimus, susipažįsta su grupe ir kitais vaikais, kurie yra grupės bendruomenės dalis. Taip tėveliai pasijunta atsakingi ne tik už savo vaiką, bet ir už kitus jo grupės draugus.

Labai patiko vaikams su Vilmanto mama kartu pažaisti, gaminti gaivius ir sveikus patiekalus, juos skanauti.

Didelio vaikų dėmesio sulaukė Vėjos mama papasakojusi vaikams apie pėdos sandarą . Nagų higiena ir estetika.

Bendras pedagogų ir šeimų darbas – puikus laikas, kurio metu vaikai mokomi atsakingumo, kruopštumo,  pagalbos kitam, o tėvai ir pedagogai susibendrauja.

2

Priešmokyklinės grupės auklėtoja-metodininkė