Kalėdinio atviruko konkursas

2Pagaliau! Skelbiame kalėdinio konkurso nugalėtojus! Sulaukėme daugiau nei 100 nuostabių darbelių! Džiaugiamės, kad aktyviai naudojote pratybas ir išbandėte tiek kalėdinio atviruko, tiek vaizdo sveikinimo užduotis iš „Vedlių“ ypatingų pamokų, o štai penki LAIMĖTOJAI sulaukę daugiausia patiktukų!
  • Snieguolė Petrauskienė Kelmės lopšelio-darželio „Ažuoliukas“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės Nojaus Šaltmerio vaizdo sveikinimas su „Flip“ programa.
  • Ineta Paskaciene ir Nijolė Bružienė Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos ketvirtokų ir trečiokų sukurti atvirukai su „Wick editor“ programa.
  • Nerija Piliukaitienė Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos antrokių sukurti atvirukai su „Wick editor“ programa.
  • Rasa Jasiulienė Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos ketvirtokų sukurti atvirukai su „Wick editor“ programa.
  • Aurelija Dirginčienė Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ketvirtokų sukurti sveikinimai su „FlipaClip“ programa.
Išrinktais darbeliais artimiausiu metu dalinsimės savo Vedliai profilyje, o laimėtojai gaus saldžius šventinius prizus!
Ačiū Jums, kad kuriate, ir atnešate informatikos džiaugsmą į klases!