Šventinis koncertas Liolių socialinės globos namų bendruomenei

FotoArtėjant gražiausioms metų šventėms visi tampame geresni, dosnesni ir  šiltesni… Mūsų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė – ne išimtis! Šiemet, gavę kvietimą iš BĮ Liolių socialinės globos namų bendruomenės padaryti šias šventes linksmesnes ir nuotaikingesnes, iš karto sutikome atvykti pas įstaigos senelius ir įprasminti švenčių laukimo nuotaiką. Priešmokyklinės grupės „Nykštukai“ ugdytiniai padainavo Kalėdines daineles, padeklamavo eilėraščius ir linksmai pašoko šokelius, taip sukurdami šventišką nuotaiką ir geras emocijas. Juos paruošė meninio ugdymo pedagogė Dalia Dargienė ir mokytoja Reda Mačiūnė, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Tikimės, kad mūsų ugdytinių sveikinimai, dainelės ir šokiai sukūrė jaukią, šiltą ir šventišką nuotaiką visai socialinės globos namų bendruomenei.

Vaizdą galite pamatyti čia.