Tarptautinė vaikų gynimo diena

0Aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas,
Aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu,
Kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba,
Aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą,
Niekam nevalia manęs mušti,
Visi vaikai svarbūs.
Aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju.
Aš turiu teisę žaisti…

Š. m. birželio 1 d. ,,Ąžuoliuko“ l/d buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Pasibaigę suvaržymai, leido dovanoti vaikams nuostabią šventę. Iš pat ryto grupių mokytojos išpiešė vaikų veidukus gražiais piešinukais. Vaikai statė iš įvairių konstruktorių ir kinetinio smėlio pilis, piešė piešinius vaikų gynimo dienos tema. Žiūrėjo įstaigos pedagogų sukurtą lėlių teatrą „Birutės sapnas“, kuriame vaidino lėlės, pagamintos iš gamtinės medžiagos, autorius (Mok. R. Kančiauskienė), lapė (S. Petrauskienė). Lauke gaudė muilo burbulus ir bandė patys juos leisti. Šventės kulminacija buvo putų šou, kuris vaikams suteikė pačias geriausias ir džiaugsmingiausias emocijas. Nesvarbu, kad rūbeliai buvo šlapi, svarbu, kad buvo linksma!

Šventės organizatoriai: V. Demikė, S. Samuiliene, D. Kančauskiene, D. Dargienė, R. Kančiauskienė, S. Petrauskienė.