Virtuali kūrybinių darbų paroda ,,Mano augintinis“

1Kelmės lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ikimokyklinių grupių ,,Giliukai“ ir ,,Zuikučiai“ mokytojos Alma Andrulienė, Gražina Andrulienė ir Žydrūnė Karvelienė ir ugdytiniai J. Girijotas, E. Bertašius, M. Miežinskaitė, M. Grišiūtė, G. Žalandauskas, U. Šarauskaitė, A. Radavičiūtė, A. Bračkutė prisijungė prie respublikinės ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualios kūrybinių darbų parodos ,,Mano augintinis“. Parodos tikslas: ugdyti meilę gyvūnams, lavinti vaiko vaizduotę, saviraišką ir fantaziją. Ugdytiniai piešė, lipdė savo augintinius, stengėsi išskirtinai pavaizduoti gyvūno kiekvieną kūno dalį, judesį. Vaikai su meile pasakojo apie savo augintinius, jų pomėgius ir gyvenimo būdą.