„Šimtmečio vaikai – 2020“

Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinė „Pelėdžiukų“ grupė ir jų mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Snieguolė Petrauskienė dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų tęstinio loginio mąstymo edukaciniame projekte „Šimtmečio vaikai 2020“. Projektas vyko nuo 2020 m. vasario 1 d. iki kovo 30 d. Jį organizavo Vilniaus lopšelis – darželis „Gandriukas“.
Projekto tikslas – skatinti respublikos darželius įsitraukti į žaidimus, kurie lavintų vaikų loginį mąstymą
Uždaviniai:
1. Lavinti vaikų atmintį ir dėmesio koncentraciją.
2. Stiprinti vaikų gebėjimus suprasti, mąstyti, analizuoti, apibendrinti ir daryti išvadas.
3. Ugdyti komandinio darbo įgūdžius.
Projekte galėjo dalyvauti respublikos ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikai. Mūsų grupė dalyvauja antri metai. Organizatorių rekomenduojamos užduotys vaikams labai patiko. Jas atlikinėjome kasdien .
Projekto pabaigoje reikėjo sukurti kūrybinį filmuką, kuriame būtų filmuota arba fotografuota loginio mąstymo žaidimo fragmentai ir įkelti į interneto kanalą.