Projektas „Žaidžiame lauke“

Kelmės 2lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai ir jų mokytoja Snieguolė Petrauskienė dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų gamtosauginiame-kūrybiniame projekte . Projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką ir kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.

Uždaviniai: Organizuoti žaismingą-kūrybišką vaikų užimtumą lauke. Naudoti gamtines medžiagas, įvairias buitines priemones ir kt. Skatinti vaikų emocinę, socialinę ir meninę patirtį. Patirti kūrimo džiaugsmą, atskleidžiant kiekvieno individualius kūrybinius gebėjimus. Projekto trukmė – 2 savaitės. Projekto veiklos vykdymo laikas nuo 2020 m. vasario 24 d. iki 2020 m. kovo 6 d. Pasibaigus projekto vykdymo laikui, visi projekto dalyviai gavome visų projekte dalyvavusių dalyvių žaidimų aprašus.

Laukiame kada vėl galėsime visi kartu pažaisti!