Projekto „Lietuvos mąžųjų žaidynės“ pirmasis etapas

1Vasario 5 d. „Ąžuoliuke“ startavo projekto „Lietuvos mąžųjų žaidynės“ pirmojo etapo festivalis, kuriame dalyvavo 91 vaikas ir 18 pedagogų. Pirmojo etapo koordinatoriai: mokytojai Reda M., Jūratė ir Mindaugas. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis sporte ir gyvenime. Projektas sulaukia vis didesnio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių susidomėjimo: 2015 metais projekte dalyvavo 95 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš 25 Lietuvos miestų, tuo tarpu 2018 m. – 227 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš 42 Lietuvos miestų ir miestelių. Projekto metu parengtos judėjimo užduotys ir metodinės rekomendacijos tapo daugumos ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdymo programų dalimi.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13