Akcija „Duok leteną – aš tavo draugas…“

1 Akcija beglobiams gyvūnams „Duok leteną – aš tavo draugas…“ Gyvūnai – mūsų draugai, gyvenantys šalia, atiduodantys žmogui savo meilę, šilumą ir ištikimybę. Deja, ne visi gyvūnai turi juos mylinčius ir globojančius šeimininkus… Spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų diena, todėl norėdami daugiau dėmesio skirti gyvūnams, Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė kartu su Kelmės Žemaitės viešosios bibliotekos vaikų erdvės darbuotojomis, spalio 1- 11 dienomis organizavo akciją.„Duok leteną – aš tavo draugas“.
Akcijos tikslas: ugdyti meilę, atjautą ir globą gyvūnams. padaryti gerą darbą, paaukoti maisto, bei priežiūrai reikalingų daiktų beglobiams gyvūnams, Spalio 1-7 vaikai su tėveliais nešė maistą bei priežiūros daiktus kačiukams bei šuniukams. Spalio 8-11 dienomis Kelmės Žemaitės viešojoje bibliotekoje pagal sutartą grafiką vyresniųjų grupių ugdytiniams vyko pokalbis apie beglobius gyvūnėlius, kūrybinės dirbtuvės „Mano mylimiausias gyvūnas“, žiūrėjome spektaklį. Džiugu, kad ši akcija kasmet sulaukia didelio dėmesio. Vaikai kartu su tėveliais nešė beglobiams šuniukams ir kačiukams maisto, bei jų priežiūrai būtinų priemonių. Akcijos metu suneštas maistas ir kitos priemonės bus pristatyti gyvūnų globos namams. Nuoširdų padėkos žodį norime tarti ugdytiniams ir jų tėveliams, kurie gausiai prisidėjo prie šios kilnios ir labai reikalingos pagalbos. Akcijos organizatoriai: Aldona Saročkienė – mokytoja metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą. Gražina Andrulienė –vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą. Elena Tulčienė – vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.