MES DIRBAME VAIKAMS!

10Mūsų įstaigos kolegės, Reda Mačiūnė ir Jūratė Bimbienė, dalyvavo respublikinio ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuotoje šventėje-mokymuose (rugpjūčio 26-28d.), skirtai 5-erių metų jubiliejui.

Gimtadienio proga, nuostabioje Rusnės saloje, jos kartu su respublikos ikimokyklinių įstaigų pedagogėmis sportavo, plaukė baidarėmis 20 kilometrų trasa Vorusnės, Pakalnės upėmis ir Kuršių mariose. Dalyvavo judriosiose veiklose: linksmieji žaidimai, orientavimosi varžybose, tinklinio turnyre ir Zumba rytinėje mankštoje. Sportiškai ir prasmingai praleistas laikas Rusnės saloje suteikė motyvacijos ir tai lyg užtaisas tolesniems naujų mokslo metų prasmingiems darbams, nes ,,MES DIRBAME VAIKAMS“!

Reda Mačiūnė ir Jūratė Bimbienė, mokytojos metodininkės

1 2 4 5 6 7 8 11 12 13 14 15