Darželio ugdytinė dalyvavo vaikų žemėlapių parodos atidaryme

Mūsų darželio ugdytinė, Luknė Jokubynaitė (,,Nykštukų“ grupė, mokytoja Reda Mačiūnė), birželio 1 d. dalyvavo vaikų žemėlapių parodos atidaryme Vilniaus universiteto Kairėnų botanikos sode.

Luknė varžėsi Lietuvos kartografų draugijos organizuotame tarptautiniame Barboros Petchenik vaikų žemėlapių piešinių konkurse ,,Mums patinka žemėlapiai!” ( ,,We Love Maps!”). Konkurse buvo pateikta daugiau kaip 1200 įvairia technika atliktų darbų, 6 geriausieji darbai išsiųsti į Japoniją, kurie šiame konkurse atstovaus Lietuvą. Luknės darbelis buvo atrinktas tarp gražiausių ir bus eksponuojamas Vilniaus universiteto Kairėnų botanikos sode. Džiaugiamės Luknės pasiekimais ir dalijamės šventės džiugesio akimirkomis.