Kai aš mažas buvau

Priešmokyklinė „Pelėdžiukų“ grupė tęsia glaudų bendradarbiavimą su grupės vaikų tėvais, šeimos nariai dalyvauja ilgalaikiame projekte  „Kai aš mažas buvau“. Projekto metu vaikai susipažįsta su įvairiausiomis profesijomis,  grupės tėvų pomėgiais, gebėjimais. Vaikai patyrė didelį malonumą išbandyti tikrą instrumentą. Paklausyti Evijos ir jos mamytės gražaus balso, gražių dainelių. Visi grupės vaikai bandė kurti,  kartu muzikuoti.

Visa grupė apsilankėme „Aukuro“ pagrindinės mokyklos bibliotekoje, nes joje dirba ugdytinio Igno mama. Vaikai patyrė daug įspūdžių, stebėjo filmuką, sužinojo kada knygelėms liūdna, kada linksma. Vartė knygeles, spalvino, gavo dovanų. Pilni įspūdžių grįžome į darželį.

Vaikai labai laukia apsilankančių savo tėvų,  didžiuojasi jais. Džiaugiasi  vaikai,  džiaugiasi pedagogai. Visiems įdomu. Ačiū mūsų šauniems tėveliams!

Mokytoja metodininkė Snieguolė Petrauskienė