Kovo 11-osios minėjimas „Šalis mana“

Smė4lėti takeliai
Pušelė žalia
Gimtieji žodeliai
Tėveliai šalia.

Mamytės lopšinė
Užmiegant tyli
Tu mano gimtinė
Brangiausia šalis.

Šiais žodžiais kovo11-osios šventę lopšelyje darželyje pradėjo vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Elena Tulčienė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Dovilė Tamašauskė, bei meninio ugdymo vyresnioji vadovė Dalia Dargienė.

Šventė buvo nuotaikinga ir iškilminga. Jos metu sugiedotas Lietuvos himnas. Šventės metu vaikai aplankė keletą įžymių Lietuvos vietų. Mažesniesiems ugdytiniams buvo užduotis iš spalvotų rutuliukų surinkti Lietuvos vėliavą, o vyresnieji ugdytiniai turėjo papuošti Lietuvos trafaretą ir pasakyti linkėjimą Lietuvai. „Darbštuoliukų“ grupės ugdytiniai padainavo dainelę  „Tėviškėlė“. Šventę užbaigėme linksma bendra dainelė „Kur bėga vieškeliukas“.

Vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą,  Elena Tulčienė ir mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Dovilė Tamašauskė.