Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-asis etapas

53110587_150625845889185_5612575799698784256_n

Lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“  ketvirtus metus dalyvauja   projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projektas skirtas, skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis sporte ir gyvenime.

Vasario 26 d. „Ąžuoliuke“ startavo projekto pirmasis etapas, kuriame dalyvavo 125 vaikai. Pirmąjį etapą organizavo ir užduotis parengė mokytojai Reda M., Jūratė ir Mindaugas.

Skambant olimpinei dainai vaikai atliko mankštą ir dalyvavo specialiose, draugyste ir kilniu elgesiu paremtose estafetėse. Jie bėgiojo, šokinėjo, laipiojo, šliaužė, treniravo pusiausvyrą. Buvo stengiamasi ne konkuruoti, o žaisti, bendrauti, padėti vienas kitam. Vaikai ne tik aktyviai sportavo, bet ir stengėsi laikytis olimpinių vertybių: pagarbos ir draugystės. Mažieji iš šventės išėjo  ne tik su apdovanojimais, bet ir geriausiomis emocijomis.

Jūratė Bimbienė

Vaizdo įrašas: