Erasmus+ „Senojo vėžlio lobynas“

L/d „Ąžuoliukas“ šiais metais dalyvauja naujame Erasmus+, strateginės partnerystės mokykliniam lavinimui, bendradarbiavimui inovacijomis ir keitimuisi gerąja patirtimi tarptautiniame projekte „Senojo vėžlio lobynas“.
Šio, naujojo projekto pagrindinė idėja yra mokyti vaikus pagrindinių komercinių ir finansinių žinių bei idėjų, įtraukiant istorinę šalies raidą, jos ekonominę plėtrą ir pragyvenimo šaltinius, o taip pat visus veiksnius vaikams pateikti tinkamiausiu būdu – pasakojimais.

sn2 OTTT-logo-new erika2

Vaikai jau susipažino su projekto simboliu – vėžliuku, kuris projektinių veiklų metu „pasakoja“ vaikams savo valiutos (Lietuvos, o taip ir projekte dalyvaujančių šalių-partnerių) istoriją. Vaikučiai, padedami auklėtojų, susipažįsta su mūsų pinigėliais, klausosi jų istorijos, mokosi skaičiuoti, atpažinti ir suprasti, piešia ir žaidžia „parduotuves“.
Šios savaitės Erasmus + projektines veiklas vaikams vedė auklėtojos
S. Petrauskienė ir E. Lottytė-Mockė.

erika1 sn1 sn3