,,Kad tau Dievs duot sveikatą i cibulių ežią…“

Gegužės 16 dieną Kelmės lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ kiemelyje vyko tradicinė respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų etninė šventė, skirta Lietuvos 100- mečiui paminėti ,,Kad tau Dievs duot sveikatą i cibulių ežią…“, kurią organizavo lopšelio – darželio ,,Ąžuoliukas “ bendruomenė.

3 7 8

Šventės tikslas skatinti ikimokyklinių įstaigų pedagogus propaguoti folklorą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tarpe kaip saviraiškos priemonę ir plėtoti etninės kultūros tradicijų puoselėjimą šiame amžiaus tarpsnyje. Šventėje pasirodė  kolektyvai iš Kelmės rajono Maironių, Liolių, Vidsodžio, Užvenčio ugdymo įstaigų, Kelmės ,,Ąžuoliuko“, ,,Kūlverstuko“ lopšelių – darželių, Raseinių lopželio – darželio ,,Liepaitė“ ir Šiaulių rajono Gruzdžių lopšelio – darželio ,,Puriena.

4 5 6