„Gyvulininkystė ir mes“

1 2

Kelmės lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikai toliau sėkmingai įgyvendina  Žemės ūkio ministerijos ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro Šviečiamąją gyvulininkystės programą.

Priešmokyklinėje „Pelėdžiukų“ grupėje apsilankė ugdytinės Vėjos  mamytė su savo katyte. Ji papasakojo vaikams apie skirtingas kačių veisles ir charakterio  savybes būdingas tik tai veislei. Vaikai sužinojo apie katyčių priežiūrą ir auginimą.
Priešmokyklinukai ir jų auklėtoja-metodininkė Snieguolė Petrauskienė pasiūlė viso lopšelio – darželio vaikams aptarti, kokius pažįsta naminius gyvulius, kuo jie naudingi žmogui. Aptarus juos nupiešti ir surengti darbelių parodėlę.

Priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės

auklėtoja-metodininkė S. Petrauskienė