Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių paroda „MAŽOJ ŠIRDELĖJ-LIETUVA“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

4

Paskelbę respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių parodą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, „MAŽOJ ŠIRDELĖJ-LIETUVA“, tikrai nemanėme, kad paroda Lietuvos šimtmečio  tema sulauks tokio atgarsio ir noro dalyvauti. Šios parodos tikslas – puoselėti vaikų tautinę ir pilietinę savimonę, plėsti žinias apie Lietuvą, skatinti vaikų kūrybiškumą, meninį supratimą.

Įvairiaspalvių piešinių, atliktų įvairiomis technikomis, sulaukėme iš visos Lietuvos – iš viso jų 850! 381 pedagogas iš Kelmės, Tytuvėnų, Liolių, Pakražančio, Šiaulių, Klaipėdos, Kupiškio, Vilniaus, Kauno, Nidos, Panevėžio, Klaipėdos, Joniškio, Jonavos, Utenos, Palangos, Kupiškio, Marijampolės, Švenčionėlių, Pabradės, Lazdijų, Raseinių, Nemakščių, Radviliškio, Ignalinos, Vilkaviškio, Tauragės, Rokiškio, Druskininkų, Molėtų, Gargždų, Garliavos,  Alytaus, Naujosios Akmenės, Kalvarijos, Kretingos, Kaišiadorių, Skaudvilės, Panevėžio, Šilalės, Luokės, Ukmergės,  Babtų, Rietavo, Kėdainių, Šilutės (153 įstaigos) savo ugdytinius skatino domėtis Lietuvos gamta, kultūros, literatūros, architektūros objektais. Piešiant piešinius panaudotos įvairios meninės raiškos priemonės.

Piešiniai eksponuojami vasario 6-20 dienomis Kelmės kultūros centre, Kelmės Žemaitės viešojoje bibliotekoje (vaikų skyriuje), lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“, Kelmės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Parodą organizuoja lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pavaduotoja Reda Mažonavičienė, pedagogės Reda Mačiūnė, Jūratė Bimbienė, Roma Kančauskienė.

20180215_155858   20180214_111055 20180206_150029

2     3    1