Etninis sambūris „Liaudies juostą pinam iš šokių ir dainų“, skirtas kovo 11-osios paminėjimui

Mūsų šalis turi istoriją, praeitį, kuria galime ir privalome didžiuotis.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena buvo paminėta ir lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“. Kovo 10 dieną visų grupių vaikai su auklėtojomis susirinko į etninį sambūrį ,,Liaudies juostą pinam iš šokių ir dainų“, kurį vedė vyresn. auklėtojos Jūratė Bimbienė, Reda Jurgėlienė ir meninio ugdymo vadovė Dalia Dargienė. Gražiausi žodžiai buvo skirti Lietuvai, gimtinei. Visi vaikai ,,pynė“ liaudies juostą iš šokių, dainų, eilėraščių. Šventėje skambėjo dainos: ,,Išvažiavom žagarų“, ,,O kas ten dundėjo“, ,,Čip čipo, rip ripo“. Visus džiugino šokiai ,,Tu girela Lietuvos“, ,,Pasėjau žilvitį“, ,,Malūnėlis“, ,,Kadagys“, ,,Pliauškutis“. Šventės pabaigoje visi sambūrio dalyviai uždainavo dainą ,,Lietuvėle, tu graži“. Kiekvienai grupei buvo įteikta ,,skani Gedimino pilis“  (šakotis).

IMG_2633IMG_2627IMG_2617IMG_2602