„Pelėdžiukai“ – Šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyviai!

Kelmės lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikai  įgyvendina  Žemės ūkio ministerijos ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro Šviečiamąją gyvulininkystės programą.

Vaikai susipažįsta su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis: pienine ir mėsine galvijininkyste, kiaulininkyste, paukštininkyste, arklininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kailine žvėrininkyste, triušininkyste ir bitininkyste, jų produktais.

„Pelėdžiukai“ džiaugiasi programos organizatorių dovanotomis spalvingomis knygelėmis „Augink, rūpinkis, mylėk“, dėlionėmis, krepšiais. Savo įgytomis žiniomis dalijasi su kitų grupių vaikučiais. Knygeles nuolat skaito, atlikinėja užduotis, diskutuoja,  aptaria, stebi filmuotą medžiagą.
Gyvūnai verčia mus šypsotis, praskaidrina pačią niūriausią dieną!

Lopšelio-darželio„Ąžuoliukas“

priešmokyklinės grupės auklėtoja- metodininkė