„Augink, rūpinkis, mylėk“

Lopšelio- darželio „Ąžuoliukas“ , priešmokyklinė „Pelėdžiukų“ grupė dalyvauja Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro (PLŽMMC) Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje  I modulis.

3 20171004_095954

Spalio 4d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir jų auklėtoja-metodininkė S. Petrauskienė pakvietė 4-5-6 metų kitų grupių vaikus edukacinei valandėlei. Draugus pasitiko persirengę gyvuliais personažai. Vyko linksmas ir įdomus pokalbis tarp personažų ir vaikų. Vaikai pasidalino savo asmenine patirtimi apie naminius gyvulius. Su dideliu susidomėjimu visi stebėjome programos organizatorių  dovanotą  filmuotą  medžiagą apie galvijus, arklius, kiaules, avis, ožkas.

Auklėtoja – metodininkė S. Petrauskienė