„Atėjau mažutis – išeinu gudrutis“

Pakilkit į mėlyną aukštį,
     Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,
     Mokyklon, išskleidę sparnus,
     Palikę mažuosius draugus.

1 2

2017 m. gegužės mėnesio 23-24 dienomis vyko priešmokyklinių „Riešutukų“, „Voveriukų“ ir „Pelėdžiukų “ grupių vaikų išleistuvės. Darželio išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi rimetesniam žingsniui, t.y. nuo rudens jau reikės sėstis į mokyklos suolą.

Atsisveikindama su darželiu, kiekviena grupė paruošė pasirodymus, kurių metu šoko, dainavo ir deklamavo. Lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ direktorė ir pavaduotoja apdovanojo vaikus priešmokyklinės grupės baigimo pažymėjimais. Padėkojo tėvams už nuolatinį bendradarbiavimą.

Darželio išleistuvių šventei ruošėsi tiek darželio auklėtojų kolektyvas, muzikos vadovė, vaikai,  tiek tėveliai, kuriems dažnai tenka suorganizuoti linksmąją dalį. Linksmoji dalis tikrai  buvo

įspūdinga. Vaikus aplankė namų tvarkytoja ir auklė „FrekenBok“.

Priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“

auklėtoja- metodininkė