Respublikinis projektas „Aš tokio ąžuolo kaip gyvas nemačiau“

20170307_175225      20170307_174943

Auklėtojos metodininkės Roma Kančauskienė ir Jūratė Bimbienė dalyvauja respublikiniame projekte „Aš tokio ąžuolo kaip gyvas nemačiau“, kurį organizuoja Vilkaviškio rajono Kybartų mokykla-darželis „Ąžuoliukas“. Auklėtojos Romos ugdytinė Gabrielė Sasnauskaitė („Darbštuoliukų“ grupė)  ir auklėtojos Jūratės ugdytinė Adrė Dzimidavičiūtė („Riešutukų“ grupė) projektui pristatė po vieną ąžuolą.

Projektas skirtas Pasaulinei žemės dienai (kovo 20 d.) paminėti. Jo pagrindinis tikslas –  ugdyti vaikų pilietiškumą perduodant etninės tautos vertybes, padėti suprasti žmogaus ir gamtos ryšius, ugdyti kūrybinius, meninius gebėjimus. Projekto pradžia 2017 m. vasario 1 d., pabaiga – 2017 m. kovo 20 d. Dalyvauja šalies įstaigos, kurias jungia pavadinimas „Ąžuoliukas“, „Ąžuolėlis“, „Ąžuolas“. Projekto dalyviai gali piešti, lipdyti, klijuoti, aplikuoti ar pasitelktę kitas technikas gaminti ąžuolus. Dalyvių darbai skelbiami Kybartų mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“interneto svetainėje www.azuoliukaskybartai.lt ir interneto svetainėje YouTube.

Auklėtoja metodininkė Jūratė Bimbienė