Išvyka į Šiaulių plaukimo mokyklą „Delfinas“

Vanduo vaikams tobula – aplinka, kurioje jie gali aktyviai judėti ir stiprinti raumenis. 20141127_110040

O plaukimas – geriausia sporto šaka, kai vaiko laikysena ydinga, stuburas iškrypęs ar krypstantis. Buvimas vandenyje žmogų ramina ir atpalaiduoja.

Lapkričio 27 d. būrys „Riešutukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikų su tėveliais vyko į Šiaulių plaukimo mokyklą „Delfinas“ ( kartu vyko auklėtojos Jūratė Bimbienė  ir Reda Jurgilienė). Baseine vaikai kartu su tėveliais aktyviai atliko trenerių nurodytus pratimus, mokėsi plaukti, mėgavosi vandeniu.Visi patyrė daug gerų emocijų ir nors trumpam prisiminė vasarą.

BASEINAS – puiki grūdinimosi priemonė, stiprinanti imunitetą. AČIŪ tėveliams kartu vykusiems į baseiną!

20141127_105607 20141127_110348

Ši išvyka į plaukimo mokyklą „Delfinas“ yra projekto „Ąžuoliukas – sveikuoliukas“ dalis. Projektas finansuojamas iš Kelmės raj. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšų.